Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Yakuplu Evden Eve Nakliyat

Profesyonel ve uygun fiyatlı yakuplu evden eve nakliye firması olarak parça eşya nakliyesi, ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi hizmetler sunmaktayız.

Sektörümüze başladığımız 2004 yılından bu yana bir çok yakuplu evden eve taşımacılık işlemini başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Taşıma hizmetinde, eşyaları paketleyerek koruma altına almakta ve gidildiği yerde aynı şekilde kurmaktayız. Bütün bu işlemlerde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, Yakuplu nakliyecileri arasında en uygun fiyatları sunmaktayız.

Sadece yakuplu nakliye firması olmamakta, bu işi profesyonel bir şekilde şehiriçi ve şehirler arası nakliye ayrımı yapmayarak Türkiye’nin dört bir yanına çalışıyor, eşyalarınızı güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Yakuplu Evden Eve Nakliye Fiyatları İçin Bizleri

0553 766 03 76 

No’lu Telefondan 7-24 Arayabilirsiniz.

Sizlere Yakuplu nakliye şirketleri arasında daima kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları sunmak amacıyla durmadan çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Yakuplu Hizmet Detayı

Ön keşif zamanı

İletişime geçmeniz doğrultusunda ön keşif expertiz talebinde bulunabilir, taşınma planınızı yerinde ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Ekibimiz evinizi ziyaret ederek taşınacak olan eşyalarınızı inceler. Eşyaların gideceği mesafe ve çıkarılacağı katların yüksekliği, asansör durumları hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra size uygun yakuplu evden eve nakliye ücreti belirlenir. Eşya miktarınıza göre kamyon veya kamyonet nakliyesi seçilir.

Taşımaya başlıyoruz..

Taşınma gününüz geldiğinde, uzman ekibimiz belirtilen saatte evinize ulaşır. Sökülmesi gereken mobilyalarınızın söküm işlemlerini yaparak, tüm eşyalarınızı koruma altına alır. Herhangi bir kirlenme, çizilme durumu olmaması için eşyalarınız ambalajlanır. Evden eve nakliye işlemine yükleme işlemi bitirildikten sonra yeni evinize doğru yola çıkılır.

Yeni evinize geldik bile :))

Yeni hanenize ulaşan eşyalarınız sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur ve yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, avizelerinizin montajları yapılır.Eski eviniz nasılsa yeni evinizde aynı şekle getirilir. Size sadece eşyalarınızı yerleştirmek kalır ve yakuplu nakliye işlemi bu şekilde sonlandırılır.

Yakuplu Eşya Depolama Hizmetimiz

Eşyalarınızı saklamak istediğinizde de yanınızdayız. Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımıza götürüp siz istediğiniz zamana kadar saklıyoruz. Depolarımız 7-24 kamera ile izlenen, bekçi sistemi ile korunan ve kapalı yerlerdir. Aylık olarak kiralaması yapılmakta, isteğiniz doğrultusunda bu sure uzatılmaktadır.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın