Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Evden Eve Nakliyat

Hünkar Nakliyat, olarak 2005 yılından bu yana profesyonel olarak evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Evden eve taşımacılıkta eşyalarınızın profesyonel olarak taşınması önemlidir. İşinizin başından sonuna kadar sorunsuz ilerlemesi için güvenilir bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmanız sizi bütün sorunlardan koruyacaktır. Hünkar Nakliyat, olarak biz 2005 yılından bu yana bir çok evden eve taşımacılık hizmetini ucuz, kaliteli ve kusursuz müşteri memnuniyetiyle gerçekleştirdik. Hizmetimizde birinci önceliğimiz müşterilerimizin eşyalarının güvenliği ve memnuniyetleridir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İşini Bilen İnsanlar

En önemlisi de bu. İşinde usta insanlarla çalışmak. Çalışanlarımız, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. İşiniz başından sonuna kadar sorunsuz olarak ilerler. Hedef olarak müşteri memnuyiteni ön görüyoruz.

Profesyonel Paketleme

Eşyalarınızı taşınma esnasında oluşabilecek kirlenme ve hasar görme ihtimaline karşı profesyonel olarak paketliyoruz. Paketleme işleminde eşyaya özel paketleme teknikleriyle 2 veya 3 kat malzeme ile sarılmaktadır.

Eşya Sigortalaması

Eşyalarınız işin başından sonuna firmamız garantisinde taşınır.

istanbul evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık firmaları

Hizmete Puan Ver
[Total: 5 Average: 4]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın