Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Silivri Evden Eve Nakliyat

Hünkar Nakliyat olarak Silivri evden eve nakliye firmaları arasında daima müşteri memnuniyetini esas alarak ev taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı gibi nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz 2004 yılından bu yana Silivri nakliyecileri arasında en uygun fiyatlarla en yüksek kalite prensibinde bir çok müşterimizin eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirdik.

Silivri evden eve taşımacılıkta profesyonel bir ekiple tüm eşyalarınızı ambalajlayarak koruma altına alıyor, sökülmesi gereken mobilya, masa, dolap gibi eşyalarınızın söküm işlemlerini gerçekleştiriyor, yeni yerlerinde sizin isteğiniz doğrultusunda kurulumlarını yapıyoruz. Bunları profesyonel bir şekilde işin hakkını vererek yapıyoruz. Silivri nakliye firması Hünkar Nakliyat, eşyalarınızı koruma altına alarak ücretsiz sigortalı şekilde taşımasını yapmaktayız. Silivri evden eve nakliye fiyatlarını belirlemede temel faktörlerimiz; eşyanın gideceği mesafe, eşyanın alındığı götürüldüğü yerdeki kat yüksekliği, eşya miktarıdır.

Hünkar Nakliyat için her zaman müşteri memnuniyeti!

SİLİVRİ EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN

0553 766 03 76

NUMARALI TELEFONDAN 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ.

Hünkar Nakliyat - Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması - Ofis ve Eşya Taşımacılığı

Siz isteyin yeter..

SİLİVRİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET DETAYLARI

Ücretsiz Expertiz Hizmeti ( Ön Keşif Hizmeti)

Sizi ziyaret edebilir, taşıma planınızı beraber profesyonel bir şekilde yapabiliriz.

Firmamızdan ön keşif (expert) randevusu talep ettiğinizde, görevlilerimiz evinizi ziyaret ederek taşınması gereken eşyalarınız hakkında bilgi sahibi olacak, yapılacak olanlar anlatılacak ve size profesyonel bir planlama sunacaklardır.

Ivır, Zıvır Eşyaların Kolilenmesi

Mutfak eşyalarınız, kıyafetleriniz, salon aksesuarlarınız ve diğer kolilenmesi gereken eşyalarınız.. Evden eve nakliye işleminde bu gibi eşyalarınızın kolilenerek hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Dilerseniz firma bünyemizde çalışan bayan personellerimiz bu gibi eşyalarınızın kolileme ve paketleme işlemini de yapıyoruz. Siz hiç bir işe karışmıyorsunuz. Tüm gerekli olan malzemeleri firmamız tedarik ediyor; eşyalarınızı özenli bir şekilde sarma işlemini yaparak kolileme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel bir paketleme eşya güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir.

Marangozluk Hizmeti ( Montaj&Demontaj )

Sökülüp, kurulması gereken mobilya, gardrop ve unitelerinizi problem etmeyin. Tecrübeli marangozlarımız bu gibi eşyalarınızı sökerek yeni yerlerinde sizin isteğiniz doğrultusunda kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Eşya Koruma Ambalajlama Hizmeti

Eşyalarınız, Hünkar Nakliyat ile emin ellerde..

Taşınma sürecinde eşyaların güvenliği dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor onları herhangi bir kirlenme ve hasar görme ihtimaline karşı paketleyerek, ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Eski Eviniz Nasılsa Yeni Evinizde Aynı

Eşyalarınız, yeni evinize geldiklerinde sizin isteğiniz doğrultusunda diziyor, sökülmüş olan mobilyalarınızı ve gardroplarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda montajlarını yapıyoruz. Yeni evinizde televizyonunuzdan tutunda beyaz eşyalarınıza kadar elektronik eşyalarınız montajlarını gerçekleştiriyoruz.

Taşınma sürecinde elimizden gelen ne varsa yapıyor, her daim yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Silivri Eşya Depolama Hizmeti ( Kiralık Eşya Deposu)

Eşyalarınızı bir müddet emanet edeceğiniz bir depoya mı ihtiyacınız var ? Hünkar Nakliyat, siz dilerseniz eşyalarınızı güvenli, hijyenik depolarımızda saklıyor ve siz ne zaman tekrar isterseniz istediğiniz haneye kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Depolarımız küf, nem, haşere gibi kötü koşullardan tamamen arındırılmış temiz bölgelerde oluşturulmuştur. 7-24 güvenlikli ve kamera sistemi ile takip edilmekte ve eşyalarınız sigortalı olarak saklanmaktadır.

Silivri Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Silivri evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizle çalışmalıyım?

Çünkü biz Silivri Nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı ve en kaliteli hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamaktayız. Bu sebepten ötürü Silivri yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Ve bunu geliştirmek için ekibimizle tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Silivri evden eve taşımacılık fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Silivri nakliye fiyatları; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve eşyalarınızın gideceği mesafe nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel faktörlerdir. Hünkar Nakliyat’ın sunduğu ücretsiz expertiz hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını, taşınma planınızı size sunar. Sizde, bizim Silivri ucuz nakliye hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Silivri evden eve ücretsiz sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Silivri sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız. Paketlemesini ve ambalajlamasını kendimiz yaptığımız tüm eşyalarınıza garanti vermekteyiz.

Silivri evden eve nakliyede marangoz hizmetiniz var mı?

Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken mobilyalarınızın kurulumu profesyonel ekibimizde ki marangozlarımız tarafından yapılmakta, sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilmektedir.

Silivri evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde ihtiyaç halinde asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur.

Silivri ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Silivri parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir. Üstelik bu işlemlerinizde iş düzeninizin bozulmaması için daha kalabalık bir ekiple çalışmakta bir an önce işinizi tamamlamaktayız.

Silivri firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun kamyon veya kamyonetler ile Silivri firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz. İsteğinize uygun liftli, açık kasa, kapalı kasa; 10 teker, 6 teker, kırkayak ve tır araçlarımız bulunmaktadır.

Silivri nakliye seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

Silivri kamyonet nakliye ve kamyon nakliye seçeneği olduğu gibi kiralama hizmetimizde mümkündür.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın