Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma firmaları arasından Hünkar Nakliyat olarak en iyi hizmeti sunmaktayız. Sektörde bir çok firma bulunmakla beraber lakin bu firmalar arasında en çok talep gören firmamız her daim sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Hünkar nakliyat olarak 20 yıla aşkın dır bu bölgede hizmet vermekteyiz. Firmamızın çok fazla tercih edilmesinin sebebi vermiş olduğu kaliteli ve ucuz hizmettir. Şehirler arası eşya taşımacılık firmamız sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin hemen hemen her yerine hizmet vermektedir. Taşıma sırasında bütün eşyaların sigortası yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan firmamız köklü bir geçmişe sahip olduğu için eşyaların kolilenmesinden taşınmasına kadar her konuda deneyimli ve tecrübe sahibidir.

Firmamızda onlarca profesyonel personel çalışmaktadır. Bu kişiler alnında deneyimli ve bilgili kişilerden oluşmaktadır.

Şehirler arası Eşya Nakliye Hizmetinin Detayları

İstanbul’da hizmet veren nakliyat firmamız yer fark etmeksizin şehirler arası eşya nakliye hizmeti vermektedir. Evinizin bulunduğu konum, şehir fark etmeksizin firmamız nakliyat hizmetinizi gerçekleştirmektedir. Nakliyatta taşınacak eşyalarınızın miktarına göre firmamız araçlarımızdan uygun olanı göndermektedir. Şehirler arası parça eşya nakliye hizmetimiz firmamıza ait kamyonetler ile kısa sürede yapılmaktadır. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak taşınacak eşyaları kontrol etmektedir. Kontörün ardından eşyalardan kırılacak olanları, büyük olanları, eşyanın özelliğine göre tek tek ayırmaktadır. Sizlerin elinizi sürmenize dahi gerek kalmamaktadır. Müşteri temsilcimiz nakliyat konusunda sizleri her konuda yönlendirmektedir.

sehirler arasi parça eşya taşıma

Şehirler arası Parça Eşya Taşıma Fiyatları?

Şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları tarafından belirli noktalar dikkate alınarak belirlenmektedir. Taşınacak eşyanın miktarı eşyanın miktarına göre uygun araç eşyaları taşınacak personel sayısı ambalaj giderleri ve yakıt gibi unsurlar dikkate alınarak belirli bir fiyat aralığı oluşturulmaktadır. Şehirler arası parça eşya taşıma ücretleri kilometre ve gidilecek mesafenin uzunluğuna göre de değişmektedir.

Firmamız ile ister web sitemizden ister iletişim numaramızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hünkar Nakliyat’ın Farkı

Firmamız çakışan profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere yedi yirmi dört hizmet verecektir. Son zamanlarda şehirler arası taşımacılık çok fazla arttığı için kaliteli ve uygun fiyata hizmet veren firma oldukça azdır. Firmamız sizlere piyasada en uygun fiyat teklifini veren firmadır. Firmamızın Şehirler arası eşya taşıma fiyatları personel sayısına göre de değişmektedir. Firmamızı uygun nakliye fiyatlarından, müşteri ile ilgilenmesinden, verilen hizmetten dolayı tercih edebilirsiniz. Piyasada nakliye konusunda aranan şartların hemen hemen hepsi firmanızda bulunmaktadır. Şehirler arası parça eşya taşıma ücretleri şehrin uzaklığına göre değişmektedir. Şehirler arası eşya taşıma zor bir iş olduğu için nakliyat firmamızın sunmuş olduğu fiyatlar oldukça uygundur.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

2 Yorum

  1. Mahir doruk26 Ağustos 2022 saat 03:05

    İstanbul şehirler arası eşya taşıma hizmeti aldık. Arkadaşlar çok güler yüzlü ve profesyonel. Tavsiye ederim.

  2. Salim Öztürk29 Ağustos 2022 saat 02:11

    Arkadaşlar çok özenli ve dikkatli çalışıyorlar. Şehir dışı eşya taşıma işiniz var ise güvenebilirsiniz.

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın