Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Sefaköy Eşya Depolama

Hünkar Nakliyat firması olarak güvenli ve hijyenik depolarımızda Sefaköy eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Sefaköy kiralık eşya deposu hizmetini verirken alanında uzman olan ekibimizle bu hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti alacak müşterilerimizin şehir içi veya şehir dışı önemi olmaksızın nakliye işlemlerini araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin eşyalarını da eşya depolarında güvenli bir şekilde saklıyoruz.

Sefaköy Eşya Depolama Hizmetinde Detaylar

Günümüzde birçok kişi eşya depolama hizmeti firması aracılığıyla eşyalarını depolamak istemektedir. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ile ilk olarak telefon ile bir görüşme sağlıyor ve müşterimize bir randevu saati veriyoruz. Müşterimizin adresine gidiyoruz ve eşyaları inceliyoruz. Eşyaları en uygun malzemelerle ambalajlıyoruz. Eğer ki müşterilerimizin sökülmesi gereken dolap, mobilya vb. eşyaları bulunuyorsa bu eşyaların söküm işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Söküm işlemi ve ambalajlama işlemi gerçekleştirdikten sonra eşyaları araçlara yüklüyoruz. Araçlara yüklenen eşyalar İstanbul Hadımköy’de bulunan depolarımız da son durağına ulaşmaktadır. Araçtan indirilen eşyalar depolarımızda saklanmak üzere her müşterimize ayrı olarak ayrılmış güvenli yerlerde saklanmaktadır. Sefaköy eşya depolama hizmeti, müşterimizin bizden eşyalarını geri talep edinceye kadar devam etmektedir.

sefaköy eşya depolama

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Hünkar Nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden itibaren her zaman kendini geliştiren bir firma olduk. Sefaköy kiralık eşya deposu hizmetinde firmamız olarak her zaman müşteri memnuniyetini ve müşteri ile aramızdaki güveni ön planda tuttuk.
Firmamıza ait depolar genel olarak 230x170x130 şeklindedir. Bu ölçüleri istemeyen müşterilerimize ise diledikleri ölçü boyutlarında yardımcı olmaktayız. Depolarımızda eşya barındıracak olan her müşterimizin eşyalarını ayrı bir oda da barındırmaktayız. Bu şekilde hiçbir müşterimizin eşyası diğer bir müşterimiz ile aynı odada barınmayacaktır.
Depolarımız da her zaman güvenliği en üst seviye de tutuyoruz. Depolarımız 7/24 olarak güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Güvenlik kameralarının yanı sıra depolarımızda son teknoloji alarm sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca depolarımızda içerisinde görevli olan bekçiler sürekli olarak güvenliği ve denetimi sağlamaktadır.
Depolarımızda hijyene son derece dikkat etmekteyiz. Depolarımız sürekli olarak temizlenmekte olup her zaman depoların rutubet alıp almamasına, nem durumuna, depo içerisinde herhangi bir haşere olup olmamasına dikkat edilmektedir. Herhangi bir sorun görüldüğü vakitte uzman ekibimiz olaya en hızlı şekilde müdahale etmektedir. Bu şekilde ürünleriniz hiçbir zarar almadan saklanmaktadır. Sefaköy eşya depolama hizmetinde bulunan ürünleriniz sigortalı bir şekilde saklanmaktadır.
Firmamız olarak en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Sizler de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hizmete Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Bir yorum bırakın





Hemen Arayın