Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Profesyonel Eşya Ambalajlama Hizmeti

Profesyonel eşya ambalajlaması çok hassas bir konudur. Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama işlemi doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eşyaları ambalajlarken dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunmaktadır. Öncelikle seçilen ambalaj dayanıklı ve mutlaka kaliteli olmalıdır. Örneğin kalitesiz bir bant kullanılması eşyada leke oluşmasını sağlayabilir. Yada dayanıksız bir pıt pıt taşıma esnasında yırtılmaya ve eşyanın zarar görmesine neden olabilir. Firmamız bu konuda her zaman en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve oluşabilecek pürüzlere fırsat vermemektedir.

Dikkat edilmesi gereken farklı bir konu ise eşyalarınıza uygun ambalaj seçilmesidir. Seçilen ambalaj eşyaları tam kavramadığı takdirde taşıma esnasında eşyalara zarar gelme ihtimali artacaktır. Eşyanın hassasiyetine göre ambalaj sayısı da mutlaka arttırılmalıdır. Bunun yanı sıra taşınacak mesafeye göre seçilen ambalaj da değişiklik göstermektedir. Uzun mesafeye veya asansörsüz taşınacak eşyalar daha fazla ambalajlanmalı ve daha özenli paketlenmelidir. Firmamız eşyalarınızın ambalajlanmasında balonlu naylon ile ambalaj işlemini gerçekleştirmekte ve sonrasında mutlaka koli bandı ile paketlemeyi sağlamlaştırmaktadır. Böylelikle taşınma esnasında eşyalarınızın güvenliği sağlanmaktadır. Firmamız ambalajlı taşıma hizmeti ile sizleri memnun etmek için hiçbir masraftan kaçmadan her zaman işini layıkıyla yapmaktadır.

Profesyonel Ambalajlama Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde aldığınız ambalajlama hizmetinin mutlaka profesyonel olması gerekmektedir. Profesyonel ambalajlama ile eşyalarınızın zarar görme ihtimali ortadan kalktığı gibi sizin de aklınız eşyalarınızda kalmaz. Firmalar ambalajlama işlemlerinde oldukça özenli davranmalı ve bu konuda hata payını ortadan kaldırmalıdır. Profesyonel bir ambalajlama işleminde ise şu noktalara dikkat edilmelidir;

Ambalaj mutlaka eşyaya uygun seçilmelidir.

Ambalajlama işlemi mutlaka deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Seçilen ambalaj malzemeleri kaliteli olmalıdır.

Taşınacak mesafeye ve taşıma şekline göre ambalaj seçimi yapılmalıdır.

Hassas eşyalar 3-5 kat malzeme ile ambalajlanmalıdır.

eşya ambalajlama taşıma

Ambalajlı Taşımada Kullanılan Malzemeler

Ambalajlı taşıma hizmetinde kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Firmaların az ücret ödeyerek kalitesiz ambalaj kullanması oldukça yanlış ve tehlikeli bir durumdur. Hünkar nakliyat kullandığı tüm malzemelerde her zaman kaliteli olmasına dikkat etmiştir. Ambalajlı taşıma işlemlerinde balonlu naylon, çift katlı naylon, strech, ambalaj kâğıdı, koli ve koli bandı kullanmaktadır. Firma eşyaların hassasiyetine göre karar verir ve ona göre ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Eşyaya uygun ambalajın seçilmesi oldukça önemli olduğu için bu işlemi deneyimli personellerin yapması daha uygun olacaktır. Hünkar nakliyat her konuda alanında uzman ve deneyimli personelleri ile sizlere hizmet vermekte ve aldığınız hizmetlerde hatayı ortadan kaldırmaktadır. Kullanılan malzemeler seçilirken eğer eşyalar kısa mesafeye taşınacaksa çok fazla sarılmasına gerek yokken taşınacak mesafe uzunsa ambalaj sayısı arttırılmalı ve mutlaka koli bandı ile desteklenmelidir.

Eşyaya Göre Ambalaj Seçimi

Ambalajlama işleminde seçilen ambalaj türünden yapılacak olan paketlemeye kadar her şey eşyaya göre değişiklik göstermektedir. Hünkar nakliyat olarak deneyimli personellerimiz ile evinize gelerek eşyalarınızı analiz ettikten sonra kullanılacak ambalaj türüne karar veriyoruz. Özellikle teknolojik cihazlarınızı ve beyaz eşyanızı ambalajlarken son derece özenli ve korunaklı bir şekilde ambalajlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Hünkar nakliyat olarak hiçbir malzemeden kaçmıyor ve taşınırken eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Ambalajlı taşıma hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Ambalajlı Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetlerinde ambalajlama işlemi için ayrı ücret talep edilir mi? Ambalajlı taşıma fiyatı nedir?

Öncelikle bu sorularınızın cevap bulabilmesi için alacağınız hizmete karar vermeniz gerekmektedir. Firmamızdan nakliyat ve ambalajlama işlemi için mi yardım alacaksınız? Yoksa yalnızca ambalajlama hizmetinden mi yararlanacaksınız? Bu soruların cevaplarını belirledikten sonra bizlere sitemizde yer alan numaradan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız sizlere her konuda yardımcı olacak ve sizleri detaylı olarak bilgilendirecektir.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın