Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Hünkar Nakliyat, tüm Türkiye genelinde olduğu gibi İstanbul kayaşehir evden eve nakliye firması olarak ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, parça eşya nakliyesi, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi hizmetler sunmaktayız.

Hizmet ettiğimiz günden bu yana bir çok kayaşehir evden eve taşımacılık işlemini başarıyla gerçekleştirmiş, müşterilerimizi mutlu etmiş bulunmaktayız. Sorunsuz taşıma işlemleri için seçeceğiniz firma büyük önem arz etmektedir.

Taşıma hizmetinde, eşyaları paketleyerek koruma altına almakta ve gidildiği yerde aynı şekilde kurmaktayız. Bütün bu işlemlerde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, Kayaşehir nakliyecileri arasında en uygun fiyatları sunmaktayız.

Sektörümüzde sadece Kayaşehir nakliye firması olmamakla birlikte bu işi profesyonel bir şekilde şehiriçi ve şehirler arası nakliye ayrımı yapmayarak Türkiye’nin dört bir yanına çalışıyor, gönderilerinizi Dünya’nın her yerine taşıyoruz.

Evden Eve Nakliye Kayaşehir Fiyatları İçin Bizleri

0553 766 03 76 

No’lu Telefondan 7-24 Arayabilirsiniz.

Kaliteli işçilik ve hizmeti bir araya getiriyor,  Kayaşehir nakliye şirketleri arasında en iyisi olmak için daima çalışıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Kayaşehir Hizmet Detayı

Ön keşif expertiz ekibi

Taşınma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi bizim birinci önceliğimizdir. Bu sebepten ötürü bazı ev taşıma hizmetlerinden önce evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı görüyor ve size uygun bir planlama sunuyoruz. Eşya miktarınıza göre uygun araç belirliyor, sizi fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi yapıyoruz. Eşyaların gideceği mesafe ve çıkarılacağı katların yüksekliği, asansör durumları hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra size uygun Kayaşehir evden eve nakliye ücreti belirlenir. Eşya miktarınıza göre kamyon veya kamyonet nakliyesi seçilir.

Taşıma gününüz gelip çattığında..

Taşınma gününüz geldiğinde, uzman ekibimiz belirtilen araç ile evinize gelir. Sökülmesi gereken mobilyalarınızın söküm işlemlerini yaparak, tüm eşyalarınızı ambalaj malzemelerimiz ile sararak korumaya işlemini yapar. Herhangi bir kirlenme, çizilme durumu olmaması için eşyalarınız ambalajlanır. Evden eve nakliye işleminde yükleme işlemi bitirildikten sonra yeni evinize doğru yola çıkılır.

Yeni evinize geldiğimizde 🙂

Ekibimiz eşyalarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda kurar ve yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, avizelerinizin montajları yapılır. Eski eviniz nasılsa yeni evinizde aynı şekle getirilir. Size sadece eşyalarınızı yerleştirmek kalır ve Kayaşehir nakliye işlemi bu şekilde sonlandırılır.

Kayaşehir Eşya Depolama Hizmetimiz

Eşyalarınızı bir müddet bekleteceğiniz bir depoya mı ihtiyacınız var? Eşyalarınızı saklamak istediğinizde de yanınızdayız. Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımıza götürüp siz istediğiniz zamana kadar saklıyoruz. Depolarımız 7-24 kamera ile izlenen, bekçi sistemi ile korunan ve kapalı yerlerdir. Aylık olarak kiralaması yapılmakta, isteğiniz doğrultusunda bu sure uzatılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, tüm bu hizmetlerimizde en uygun fiyatları ve teklifleri alabilirsiniz.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın