Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

İstanbul Trabzon Nakliye

İstanbul Trabzon nakliye hizmeti veren güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Öyleyse Hünkar Nakliyat’ın web sitesine gelerek doğru tercih yaptığınızı bilmelisiniz.
Profesyonel, gerekli belgelere ve yetkinlik düzeyine sahip tecrübeli kadrosu ile hizmet veren firmamız, beklentilerinizin de üzerinde yüksek kaliteli hizmetler sunmaya hazırdır. Hizmetlerimizi 25 yıllık deneyimimiz ve bilgi birikimiz ile sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Trabzon Nakliyat Aşamaları

Süreç genel olarak şu adımlardan meydana gelir:
Planlama:
Öncelikle bize evinizin büyüklüğü hakkında bilgi vermeli, kaç adet eşyanız bulunduğunu ve bunların özelliklerini bildirmelisiniz. (Örneğin; beyaz eşya, kırılabilir eşyalar, piyano gibi ekstra hassasiyet gerektiren şeyler vb.)
İlâve hizmetler isteyip istemediğinizi de belirtmelisiniz. Örneğin; eşyalarınızı biz mi paketleyelim yoksa bu işi siz mi halledeceksiniz? Mobilyalarınızın tarafımızca sökülüp yeni evinize kurulmasını talep ediyor musunuz?
Onay
Tüm detaylar netleştirildikten sonra bu doğrultuda bir yol haritası çıkarırız. Hazırladığımız planlamayı size arz ederek onayınıza sunarız.

istanbul trabzon nakliye

İstanbul Trabzon Nakliye Fiyatları

İstanbul Trabzon nakliye fiyatları olduğu gibi hiçbir nakliyat hizmetinde standart fiyatlandırma politikalarından söz etmek mümkün değildir. Zira yapılacak işlemlere, taşınacak eşyalara, gidilecek mesafeye ve müşterinin ek taleplerine göre fiyat değişikliği söz konusudur.
Dolayısıyla bu gibi detayları iyice öğrenmeden fiyat vermek hatalıdır. Böyle yapan yerlerden uzak durmanız gerekir. Çünkü bu bir davranışta bulunan firmaların yeterince deneyimli ve kurumsal olmadığı anlaşılır.
İstanbul Trabzon nakliyat firması arayışlarına nitelikli hizmet yelpazesiyle cevap veren Hünkar Nakliyat, fiyat konusunda zengin alternatiflerle her bütçeye hitap eder. Esnek fiyat politikası ile herkese uygun seçenekler sunan firmamız, benzer firma alternatifleri arasında en iyisi olarak size de yardım etmekten onur duyacaktır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Trabzon evden eve nakliyat hizmetinde olası risklere karşı sigortalamak suretiyle güvenceye alırız. Bunun amacı, herhangi bir kaza olması ve eşyalarınızdan bazılarının hasar görmesi durumunda sizi ekstra maliyetlerle uğraşmak zorunda bırakmamaktır.
Oluşan zararın bedelini sigorta ödeyeceği için siz maddi külfetlerle karşı karşıya kalmazsınız.
İstanbul Trabzon nakliyat firması Hünkar Nakliyat, ortaklaşa karara varılan günde ve saatte evinize gelerek eşyaları titizlikle araca yükler. Böylece eşyalarınız yol boyunca en ufak bir zarara uğramadan güvenle taşınır. Ve yeni evinize getiriyoruz. Ayrıca arzu ederseniz özenle yerleştiriyoruz.

Neden Biz?

İstanbul Trabzon nakliye firmamızın sahip olduğu ayrıcalıklardan ve sunduğu avantajlardan bazılarını şöyle ifade edebiliriz:
Her zaman temiz, bakımlı, gerekli muayeneleri yaptırılmış, güvenli ve gelişmiş nakliye araçları kullanıyoruz.
Paketleme / ambalajlama, kolileme gibi işlemlerde en dayanıklı, birinci sınıf kaliteli malzemeleri seçiyoruz. Malzemelerin sağlamlığı kadar, ürünlere uygun olmasına da önem veriyoruz. Yani eşyaları türlerine göre sınıflandırıp hepsi için farklı özelliklerde paketleme malzemeleri tercih etmeye özen gösteriyoruz.
Kaliteyi fiyatlandırma çerçevesinde belirlemiyoruz. Bizim için en düşük fiyatlı hizmetimiz bile, en yüksek fiyatlı hizmet kadar önemlidir.
Müşterilerimizi İstanbul Trabzon evden eve nakliye hizmetinde her aşamada bilgilendiriyoruz. Böylece akıllarda herhangi bir soru işareti bırakmıyoruz.

Hizmete Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın