Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

İkitelli Nakliye Kamyonet

İkitelli nakliye kamyonet firması olarak bizden şöförlü araç kiralaması yapabilir, ikitelli taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işi son derece biliyoruz, hizmete başladığınız 2002 yılından bu yana  aktif 10’a yakın aracımız ile ikitelli kamyonet nakliye hizmetini sunuyoruz. Bu bölgede ikamet ettiğimizden dolayı nakliye taleplerinizi en hızlı ve kusursuz şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Eşya miktarınıza göre doğru boyutta aracı gönderiyoruz, bu sayede ikitelli nakliye kamyonetlerinin fiyatı da bir hayli uygun olmakta. Eşya miktarınıza uygun her türlü aracımız bulunmaktadır.

İkitelli kamyonet nakliyecisi olarak eşya taşımaya özel dizayn edilmiş, en uygun merdivenli ve içi temiz araçlar gönderiyoruz. Araçlarımızın merdivenli ve isteğiniz doğrultusunda yan kısımları açılabilir olduğundan nakliye işlemlerinizde bir o kadar kolay olmakta. Araçlarımız eşya taşıma işlemi için özel dizayn edilmiştir. Bu sayede eşyanızın zarar görmesi ve kirlenmesini önlemiş olmakla beraber güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlıyor.. Araç içerisinde eşyanın yerleştirilme ve bağlama işlemleri görevli personelimiz kontrolünde en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.

Dilerseniz eşyanızı kendiniz taşıyabilir, dilerseniz eşya taşımada size yardımcı olabilecek personel gönderimi yapmaktayız. Personellerimiz eşyalarınızın taşınmasından, paketlenip ambalajlanmasına ve mobilya söküm kurulum işlemlerine kadar her konuda işlerinizi yapabilir. Personellerimiz bu konuda son derece deneyimli ve müşteriye olan saygı konusunda son derece disiplinlidir.

İlginizi çekebilir. Eşyaları nasıl ambalajlıyoruz?

İkitelli Nakliyede Araç Çeşitliliği

Araçlarımız küçük, orta ve büyük tip olarak üç ayrı boyuttan oluşmaktadır.

Küçük kamyonetler 3 metre uzunluk, 2 metre genişlik ve 2.20m yüksekliğe sahiptir.

Küçük kamyonetler 4 metre uzunluk, 2 metre genişlik ve 2.50m yüksekliğe sahiptir.

Büyük tip kamyonetimiz 5 metre uzunluk, 2.20 genişlik ve 2.70 yükseklik ölçülerindedir.

İkitelli Nakliye Kamyonet Fiyatları

İkitelli nakliye kamyonet fiyatlarında araç boyutu büyük önem arz etmektedir. Kiraladığınız araç çeşidine göre araç fiyatı belirlenmektedir. İstediğiniz doğrultusunda koli, bant, strech gibi malzemeleride tedarik edebiliyoruz. Ayrıca taşıma personeli, marangoz istiyorsanız, bunu da ücreti karşılığında gönderebiliyoruz.
İkitelli nakliye kamyonet ücretlerini oldukça makul seviyede tutuyoruz, dilerseniz paylaşımlı araç sistemimiz ile çok uygun fiyatlara taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..

Hünkar Nakliyat olarak ikitelli nakliyecileri arasından bizimle çalıştığınızda son derece memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

ikitelli nakliye kamyonet

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın