Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyatlı ev taşıma, eşya taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi hizmetler sunmaktayız.  Hizmetlerimizde öncelikli olarak en iyi kaliteyi ve güvenli taşımacılığı prensip almakta Halkalı evden eve nakliye fiyatlarını bu şekilde belirlemekteyiz. Sunduğumuz fiyatlarda ve işçiliğimizde Halkalı nakliyecileri ve Halkalı nakliye firmaları arasında daima öncü konumda olmak için çabalıyoruz.

Halkalı Nakliye Şirketi olarak; İster şehir içi nakliye, ister şehirler arası nakliye Türkiye’nin dört bir yanına  evinizi, eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Halkalı lojistik firmalarından farkımız; kaliteli işçiliğimiz, hızlı teslimatımız, müşterilerimize olan saygımız ve eşyalarınızın güvenliği için sunduğumuz ücretsiz sigortalama hizmetimizdir.

Evden Eve Nakliye Halkalı Hizmetimiz

Halkalı evden eve taşımacılık işlemlerinde isterseniz evinizi ziyaret ederek yerinde, isterseniz de telefonda; eşyalarınızın miktarına, gideceği mesafeye, evin kat yüksekliğine ve istediğiniz extra hizmetlere göre uygun bir fiyat belirliyor ve bir planlama oluşturuyoruz.

Evden eve nakliye ekibimiz taşınma günü ve saatinde evinize gelerek sökülerek taşınması gereken gardrop, masa, mobilya, unite gibi eşyalarınızın söküm işlemlerini yapıyor.

Ardından eşyalarınızın güvenliği için mobilya, koltuk, beyaz eşya gibi eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştiriliyor. Tüm eşyalar herhangi bir kirlenme, çizilme durumu olmaması için özenle sarılıyor..

Koruma işlemi yapılan bu eşyalar kamyonlarımıza dizilip yeni hanelerine doğru yolculuğa çıkıyor. Yeni yerlerine geldiğinde evinizde sizin isteğiniz doğrultusunda dizilip tekrardan kurulmaktadır.

Yeni evlerinizde tıpkı eski evlerinizde olduğu gibi beyaz eşyalarınız, televizyonunuz, mobilyalarınızın kurulumu yapılmakta size sadece eşyalarınızı yerleştirmek kalmaktadır. Gerekirse bu hizmeti de biz yapabiliriz.

Halkalı Nakliye Extra Hizmetler

Eşyaların Toplanması Kolilenmesi

Evden eve nakliye işinde mutfak eşyaları,  ıvır & zıvır eşyalar, kıyafetler gibi kolileme gerektiren işleride dilerseniz biz yapabiliriz. Firma bünyemizde çalışan bayan  personeller taşınma günü öncesinde evinizi ziyaret eder ve tüm bu işlemleri halleder. Gerekli tüm malzeme ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilir.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı bir müddet saklayacak bir yer mi arıyorsunuz? Hiç merak etmeyin, güvenli depolarımız neye duruyor ?  Eşyalarınızı siz istediğiniz müddetçe saklıyor, sahip çıkıyoruz. Siz ne zaman isterseniz, istediğiniz yere getiriyor orada kurulum işlemlerini yapıyoruz. Depolarımızı merak ediyorsanız; kapalı alanlarda, 7-24 kamera sistemi ile korunan, küften, nemden korunan güvenli yerlerdedir… Depolarımızda eşyalarınız kayıt altına alınır ve sigortalı şekilde tutulur. Her müşterimiz için ayrı bir depo odacığı bulunur. Aylık olarak kiralanır.

Duvar Montajı & Avize Montajı

Ev taşımasında her konuda yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Gerekirse firma bünyemizden elektrikçi ve montajcı isteğinde de bulunabilir; avizelerinizi, duvara monte olması gereken televizyonunuzun da montaj işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Hünkar Nakliyat - Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması - Ofis ve Eşya Taşımacılığı

Siz isteyin yeter..

 

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın