Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Hadımköy Lojistik Firmaları

Hadımköy lojistik firmaları arasından Hünkar Nakliyat, olarak kurulduğumuz günden bu yana profesyonel lojistik destek hizmetleri sunmaktayız. Her türlü lojistik hizmet taleplerini çok kısa bir süre içerisinde cevaplıyor, müşterilerimize çok hızlı çözümler sunuyoruz. Bu çözümler sektördeki yılları aşkın tecrübemiz ile sorunsuz ve problemsiz ilerlemekte.

Hadımköy Lojistik Hizmetinde Farkımız

Hadımköy lojistik firmaları arasından bölgemiz gibi nüfusun sık ve yoğun olduğu büyük şehirlerde gittikçe önem kazanan nakliyat sektöründe; özellikle de günümüz şartlarında firma yük taşıması, şehirler dışı taşıma, liman nakliyesi ya da benzeri herhangi bir durumdan ötürü oldukça büyük ve önemli bir sektör haline gelen Hadımköy taşıma hizmeti için profesyonel hizmetler sunmaktayız.
Hizmetlerimiz içerisinde kaliteli ve uygun fiyatlı kamyon, kamyonet nakliyesi hizmetini şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliye hizmetleri sunmaktayız.
Hadımköy lojistik şirketi olarak kurulduğumuz 2004 yılından bu yana profesyonel ekiple birlikte nakliye hizmeti için en uygun fiyatlarla buluşturmaktayız. Hadımköy lojistik fiyatları için sizlerin 7/24 hizmetinizdeyiz.
İstanbul bölgesinde olduğu gibi tüm hizmetlerimiz marangozlu ve profesyonel şekilde paketlenmektedir. Hadımköy lojistik şirketimiz hizmetinde mobilyalarınızı sökerek aynı şekilde kuruyoruz. Beyaz eşya, mobilya, yatak, koltuk gibi tüm eşyalar kalın balonlu naylonlar ile birlikte sarılmakta ve kirlenmeden temiz bir şekilde taşınmaktadır. Çalışanların da profesyonel olmasından dolayı taşınırken ki görebileceği zararların büyük ölçüde üstesinden gelinmektedir.
Öncü gelmemizin sebepleri müşterimize ve işimize gösterdiğimiz saygıdandır.
Her hizmetimizde işimizi itinalı bir şekilde yapmaktayız. Hizmetimiz ile ufak ya da büyük boyuttaki taşınması gereken eşyalarınızı uygun boyutta kamyon veya kamyonetlerimiz ile yapılmaktadır, çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Dilerseniz paylaşımlı eşya taşıma aracımız ile diğer müşterilerimizin eşyaları ile birlikte eşyanızı taşıtabilir, lojistik hizmetini en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

NEDEN HADIMKÖY LOJİSTİK’TE BİZLE ÇALIŞMALISINIZ?

Kentsel dönüşüm kapsamında sürekli değişen yapısı dolayısıyla, İstanbul’da nakliyat için olan bu büyük ihtiyacı karşılamak amacıyla pek çok İstanbul nakliyat firması piyasada faaliyet göstermektedir. Lakin iş kalitesi ve müşteriye saygı gibi unsurları bünyesinde bulunduran firma sayısı oldukça nadirdir. Biz olarak müşterilerimize memnun etmek için kendimizi her geçen gün geliştiriyor ve kusursuz bir taşınma deneyimi sunmaktayız. Gerek personellerimiz, gerekse araçlarımız işinizin en iyi şekilde yürütülmesi amacıyla özenle seçilerek bünyemize ekleniyor ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

hadımköy lojistik firmaları

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın