Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Beylikdüzü Eşya Depolama

Çeşitli nedenlerden dolayı Beylikdüzü eşya depolama hizmetine ihtiyacınız olabilir. Aklınızın eşyanız da kalmaması için güvenli ve hijyenik depoları özenle seçmelisiniz. Hünkar Nakliyat olarak Beylikdüzü eşya depolama hizmetimizle sizleri memnun etmek için 7/24 durmaksızın çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 2005 yılından bu yana Beylidüzü kiralık eşya deposu hizmeti veren firmamız kalite bakımından müşterilerimizin gönlünü kazanmıştır. Uzun yıllardır hizmet vermesi nedeniyle tecrübe sahibi olan firmamız verdiği hizmetlerde oluşabilecek problemleri minimuma indirmiştir. Hünkar Nakliyat, Beylikdüzü eşya depolama firması olarak hizmetlerinde her zaman en iyisi olmayı başarmıştır.

Gelin bizi alanında en iyisi yapan özelliklerimizi birlikte inceleyelim.

Beylikdüzü Kiralık Eşya Deposunun Özellikleri

Beylikdüzü kiralık eşya deposu hizmetini müşterilerimize Beylikdüzü ve Hadımköy bölgelerinde bulunan 2.000m2 alana sahip depolama tesislerimizde sunmaktayız. Beylikdüzü kiralık eşya depomuz kapalı fabrika tarzı yapılardan oluşmaktadır. İçerisinde boyutlarına göre 3 çeşit oda sistemi bulunmaktadır. Her müşterimizin eşya depolama odası farklıdır. İhtiyacınıza göre en uygun boyuttaki odayı aylık olarak kiralamasını yapabilir ve istediğiniz zaman kira süresini uzatabilirsiniz.

Depo alanlarımız güvenlik ve koşullar bakımından sizler için oldukça uygundur.

Tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Depolarımızın temizliği büyük bir titizlikle düzenli olarak yapılmaktadır.

7-24 kamera sistemi ile izlenebilmektedir. Bunun yanı sıra depolarımız sürekli olarak bekçi ile korunmaktadır. Nem, rutubet, küf gibi kötü koşulların oluşmaması için tüm önlemler alınmıştır. Firmamız Beylikdüzü eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızı güvenle korumaktadır. Eşyalarınız depolarımızda durduğu sürece ücretsiz olarak sigortalanmaktadır.

Size özel ayrılmış deponuzdan istediğiniz zaman gelip eşyalarınızı alabilir veya yeni eşyalarınızı koyabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti için firmamızı seçtiğiniz zaman asla pişman olmayacaksınız..

beylikdüzü eşya depolama

Beylikdüzü Eşya Depolama Hizmet Detayı

Firmamız ile yaptığınız anlaşma neticesinde eşyalarınızın taşınması, paketlenmesi, mobilya söküm & kurulum işlemleri kısacası depo da muhafaza edileceği alana nakledilmesine kadar her konuda uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca depo hizmetinizi sonlandırmak istediğinizde ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere geri getirmekte ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz dahilinde size hizmet hakkında detaylı tüm bilgiler verilecektir.

Beylikdüzü Eşya Depolama İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşyalarınızı depolamak istiyorsanız bu hizmeti almak istediğiniz firmayı dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Eşyalarınızı depolatmak istediğiniz alandan, eşyalarınızın nasıl korunduğuna kadar pek çok konuda araştırma yapmanız gerekmektedir. Eşyalarınızı depolarken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için araştırdık.

Gelin bu noktaları gelin hep beraber inceleyelim

Depolama hizmeti alacağınız firma eşyalarınızı öncelikle ambalajlarla koruma altına almalıdır.
Eşyalarınızın depolanacağı odalar her türlü olumsuzluğa karşı dayanıklı olmalıdır.
Eşyalarınızın depolanacağı alan mutlaka kamera ile izlenmelidir.
Eşyalarınızın depolanacağı alan nem, küf ve haşere gibi kötü koşullardan korunmalıdır.
Depo hizmetini size en yakın bölgeden almanız tavsiye edilir.

Yukarıda saydığımız maddeler eşyalarınızı depolamadan önce dikkat etmeniz gereken noktalardan en önemlileridir. Bu nedenle eşya depolama hizmeti almadan firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmalısınız.

Hünkar Nakliyat olarak sizlere kaliteli hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Eşyalarınızı depolarken sizin için önemli olan bir hususta eşyalarınıza ulaşımınızın kolay olması olacaktır. Eşyalarınızın depolandığı alana istediğiniz zaman gidip eşyalarınızı kolaylıkla alabilmeniz oldukça önemlidir. Firmamız istediğiniz zaman depolarımıza gelmeniz ve eşyalarınızı almanız için sizlere kolaylık sağlamaktadır. Depo alanlarımıza gelerek eşyalarınızı kontrol edebilir ya da eşyalarınıza ekleme çıkarma işlemi yapabilirsiniz.

Hünkar nakliyat depolama hizmeti ile güvenin ve kalitenin adresi olarak sizlerle buluşmaktadır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Fiyatları

Hizmeti almak isteyenlerin merak ettiği en önemli hususlardan biri depo fiyatlarıdır. Beylikdüzü eşya depolama fiyatlarını daima en uygun seviyede tutuyoruz. Eşya depolama için tercih edeceğiniz deponun boyutlarına göre fiyatları doğru orantılıdır. Bu değişikliğin sebebi depolayacağınız eşyanın miktarından gerekli olan deponun büyüklüğüne kadar pek çok faktöre bağlıdır. Eşya depolama fiyatları yapacağınız tercihlere göre değişiklik göstermektedir. Eşya depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için sitemiz üzerinde bulunan iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.  Size en uygun fiyat çalışması en kısa sürede yapılacaktır.

 Sizleri fiyat ve performans açısından en iyi hizmeti vereceğimizin garantisini vermekteyiz.

Hünkar Nakliyat olarak her zaman işimizde en iyisi olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmete Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın