Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama ile hem taşıma hem de depolama hizmetlerini müşterilerimize kaliteli olanaklarla sunuyoruz. Başakşehir kiralık eşya depolama alanı arayan müşterilerimize güvenli ve özel odalar tahsis ediyoruz. Depolanacak eşyalar ne olursa olsun temiz bir alanda muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Başakşehir eşya deposu hizmetimizi uygun kira fiyatlarıyla vererek üst düzey müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Nakliye ve taşıma alanında verdiğimiz hizmetlerde de makul fiyatlardan işlem gerçekleştiriyoruz. Tüm faaliyetler profesyonel ekibimiz ile yapılmaktadır.

Başakşehir Eşya Depolama Aşamaları

Eşyalarınızı bir süre emanet edeceğiniz bir depoya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? ? Hünkar Nakliyat, ev, ofis ve çeşitli türde eşyalarınızı güvenli, hijyenik depolarımızda saklıyor ve siz ne zaman tekrar isterseniz istediğiniz haneye taşıyıp, kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizim ile iletişime geçmeniz dahilinde depolanacak eşya miktarınızı öğrenerek uygun bir teklif çalışması yapıyoruz. Eşyalarınızı rahat bir şekilde alabilecek uygun boyutta bir oda belirliyoruz. Prosedürler ve aylık giderleriniz hakkında ayrıntılı bilgi aktarıyoruz.

Ne zaman isterseniz ekibimiz ile hanenize geliyor ve eşyalarınızı en güvenli şekilde muhafaza etmek için gereken ambalajlama ve koruma işlemlerini sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bu süreçte sökülmesi, ayrılarak taşınması gereken eşyalar için de monte – demonte hizmeti de sunmaktadır. Personellerimiz eşyalarınıza son derece özenli ve dikkatli bir şekilde davranır. İtinalı bir şekilde aracımıza yükleyerek depolama adresimize doğru yola çıkar.

Eşyalarınızın tam olarak güvence altında olduğunu görmeniz ve kayıt altına almak için depolarımıza sizinle birlikte gidiyoruz. Ardından eşyalarınızı sizin için özel olarak ayrılan depo sahamızda, temizlik koşullarını da üst düzeyde tutarak muhafaza ediyoruz. Gerekli sözleşmeleri yapıyoruz. Talep ettiğiniz süre boyunca eşyalarınızı depolarımızda saklıyoruz.

Ne zaman isterseniz eşyalarınızı tekrar size ulaştırabiliyoruz. Bununla ilgili hizmet detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

basaksehir esya depolama

Kiralık Eşya Deposunun Özellikleri

 Başakşehir kiralık eşya deposu arayışlarında güvenilirliği ve temiz çalışması ile ön plana çıkan firmamız müşteri memnuniyeti odaklıdır. Depolarımızı küf, nem, haşere gibi kötü koşullardan tamamen arındırılmış temiz bölgelerde oluşturduk. 7-24 güvenlikli ve kamera sistemi ile takip edilmekte ve eşyalarınız sigortalı olarak saklanmaktadır. Güvenlik açısından herhangi bir sorun olmaması adına muhafaza edilecek eşyalarınızı kayıt altına alınmaktadır. Aylık olarak kiralamaları yapılmaktadır. Sizin için ayrılmış özel odanıza sadece sizin eşyalarınız koyulmaktadır. Ne zaman isterseniz başka bir eşyanızı odanıza ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Ayrıca Başakşehir eşya depolama fiyatlarımız piyasada ki diğer firmalara göre çok makuldür.

Hünkar Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan Başakşehir eşya depolama hizmetine güvenebilirsiniz.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın