Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat firması Hünkar Nakliyat olarak; güvenilir, profesyonel ve kurumsal bir firma güvencesinde gerçekleştiriyoruz. Ev taşıma, ofis taşıma, eşya taşıma gibi hizmetlerimizde kalite standartlarından ödün vermiyor, müşterilerimize kusursuz VİP taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizi en kaliteli ve en hızlı şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile bugüne kadar üstlendiğimiz binlerce projeyi layıkıyla yerine getirdik.

Bahçeşehir nakliye firmalarından Hünkar Nakliyat’ı tercih ederek; ücretsiz expertiz, marangozluk hizmeti, ücretsiz sigortalama işlemi gibi bir çok ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Tekliflerimizde en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ayrılacağını bir araya getiriyoruz.

Bahçeşehir evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu talebi oluşturmak için bizlere

0553 766 03 76

numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Expertiz Hizmeti (ücretsiz)

Firmamızdan ücretsiz expertiz talebinde bulunabilir, ön keşif ve planlama işlerinizi yerinde yaptırabilirsiniz. Görevli personellerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda yapılacak işlemler anlatılır, uygun bir teklif ve gün belirlenir. Sizin istekleriniz dikkate alınarak kafanızdaki tüm soru işaretleri giderilerek şeffaflık ilkesine tam olarak uyulur.

Eşya Koruma Sistemi

Bahçeşehir nakliyat firması olarak eşya koruma hizmetimiz ile eşyalarınızı koruma altına alarak herhangi bir hasar ve kirlenme durumundan koruyoruz.Beyaz eşya, mobilya, koltuk gibi büyük eşyalarınızı resimde görülen şekilde paketleme ve ambalajlama işlemlerini yapıyoruz.

Bahcesehir evden eve nakliyat firmalari-tasimacilik

Marangozluk Hizmeti

Marangozluk işlemi gerektiren mobilyala, gardrop, masa gibi eşyalarınızı profesyonel marangozlarımız söküyor yeni yerlerinde sizin isteğiniz üzere kurulum işlemlerini yapıyoruz. Eşyanızı önceden görmemizden dolayı gönderdiğimiz çalışanlar hangi eşyalar ile karşılaşacağını bildiğinden uygun ve eksiksiz ekipmanlarla gelmektedirler.

bahcesehir evden eve nakliyat firmaları - ofis esya tasima

Her şey tamda istediğiniz gibi !

Hünkar Nakliyat ekibi olarak; yeni evinizde beyaz eşyalarınızın, mobilyalarınızın ve avizelerinizin montajlarını yapıyor, televizyonunuza kadar kurulması gereken eşyalarınızın kurulumlarını yapıyoruz.

Kısacası size pekte eski evinizi aratmıyoruz.

Bahçeşehir Nakliyat Firması Olarak Farkımız

Bahçeşehir nakliyat şirketleri arasından Hünkar  Nakliyat, olarak taşınma sırasında karşılaşacak en ufak bir sorunu başında tespit ederek, taşınma sürecinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Mesela binayı kontrol ederek asansörün dar olmasından dolayı yaşanabilecek sorunları sizlere belirterek, asansörlü nakliye teklifi sunuyoruz. Aslında evden eve taşıma fiyatları bu süreçte bir netlik kazanmış oluyor.
Eşyalarınız profesyonel ev taşıma şirketimizin ekip arkadaşları tarafından taşıma öncesinde detaylı bir şekilde inceleniyor ve bir taşıma planı gerçekleştiriliyor. Dilerseniz randevu oluşturarak istediğiniz zaman ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz ve fiyatlar için de bilgi sahibi olabilirsiniz. Edeceğiniz tek bir telefonda en kısa zamanda vereceğiniz adreste olacağız. Üstelik fiyat belirleme sürecinde de herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Bahçeşehir Nakliye Kamyonet

Bahçeşehir nakliye kamyonet hizmet veren firmamız bütün nakliye işlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bahçeşehir kamyonet nakliyede eşyalarınız en kısa sürede istediğiniz her yere taşınmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak her zaman sorunsuz taşıma hizmetimiz devam etmektedir.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları

Bahçeşehir evden eve nakliye fiyatları ekip arkadaşlarımız tarafından bina ve eşya kontrolü sonrası netlik kazanabilmektedir. Araç büyüklüğü ve personel sayısı gibi etkenler belirlendikten sonra bahçeşehir ev taşıma fiyatı netlik kazanır. Bahçeşehir nakliyecilerinden piyasaya göre en uygun fiyatları Kaplanlar Nakliyat olarak biz sizlere sunuyoruz. Bahçeşehir ucuz nakliyat hizmetleri için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Asansörlü Nakliyat

Bahçeşehir ev taşıma şirketi olarak ilk tercihimiz bina asansörü ile taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Fakat bina asansörünün küçük olması veya kullanımına izin verilmemesi nedeni ile Bahçeşehir asansörlü nakliyat seçeneğini müşterilerimize sunuyoruz. Bahçeşehir asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile yüksekliği fark etmeksizin her kata ulaşabiliyoruz. Dışardan platformlu bir sistem ile eşyalarınız balkon veya camdan evin içerisine taşınıyor. Bahçeşehir asansörlü evden eve nakliyat fiyatları kat’ın yüksekliğine ve eşya miktarına göre değiştirmektedir.

Bahçeşehir Şehirler Arası Nakliyat

Semtimizde bir çok nakliye firmasını görmek mümkündür. Fakat işini layıkıyla yapan tek Bahçeşehir lojistik firması olan Hünkar Nakliyat firması olarak biz Bahçeşehir Şehirler arası nakliyat işlerinizde de her zaman yanınızdayız ve hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sektördeki tecrübemiz ile işlerinizi en profesyonel ve en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Bahçeşehir şehir dışı ev taşıma hizmetimiz ile evinizi ülkemizin her bölgesine taşıyabiliriz. Bahçeşehir şehirler arası nakliye fiyatlarını belirlemede temel etken taşınılacak mesafe ve eşya yoğunluğudur. Çok kısa bir keşif hizmeti ile bahçeşehir şehirler arası nakliye ücretleri belirlenebilmektedir.

Bahçeşehir Ofis Taşıma

Bahçeşehir ofis taşıma hizmetinin en temel kuralı taşınan eşyaların asla zarar görmemesidir. Zarar gören eşyalar ve taşınma sürecindeki aksaklıklar iş yerinizin tekrar kurulma sürecini yavaşlatacaktır. Buda sizin maddi ve manevi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Bahçeşehir iş yeri taşımacılığında bize güvenerek bu gibi sorunları yaşamamış olursunuz. Tıpkı diğer hizmetlerimizde olduğu gibi Bahçeşehir ’ de ofis taşıma işleriniz tarafımızca itina ile yapılmaktadır.

Bahçeşehir Parça Eşya Taşıma

Bahçeşehir eşya nakliyat firması olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Hizmet olarak sadece ev ya da ofis taşımakla kalmıyoruz aynı zaman da bütün parça eşyalarınızı büyük bir özenle en uygun fiyatlara taşıyoruz. Bahçeşehir parça eşya ve yük taşımacılığı hizmetinde bizi seçin kazançlı çıkın.

Bahçeşehir Eşya Depolama

Fazlalıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bahçeşehir eşya depolama hizmetimiz ile gelip eşyalarınızı ambalajlayarak alıyor, Bahçeşehir kiralık eşya depolarımızda siz istediğiniz müddetçe saklıyoruz. Kiralamaları aylık olarak yapıyor ve bütçenize uygun eşya depolama fiyatlarını belirliyoruz. Bahçeşehir eşya depolama ücretleri için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın