Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat

Taşınmak istiyorsunuz fakat güvenli bir Avcılar şehirler arası nakliyat firması bulamıyor musunuz? Avcılar şehir dışı nakliyat hizmetiyle alakalı sorularınız mı var ? Veya Avcılar şehirler arası nakliye fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? Avcılar şehirler arası evden eve nakliyat hizmetiyle alakalı tüm detayları öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Hünkar Nakliyat olarak, Avcılar bölgesinde yıllardır hizmet vermekte olan firmamız güvenilirliğiyle ve iş kalitesiyle tüm Avcılar şehirler arası nakliye firmalarından bir adım öndedir.

Faaliyet göstermeye başladığımız yıllardan bu yana nitelikli çalışanlarımızla, evden eve nakliyat, parça eşya taşıma ve depolama hizmetleriyle müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız. Avcılar şehirler arası nakliyat firmaları arasında profesyonel çalışanlarımızla beraber kusursuz müşteri politikasına sahip nakliye firması olarak işimize özen göstermekteyiz.
İşimize verdiğimiz değerle müşterilerimizi ve kendimizi bir adım öne taşımaktayız. Gelin bu detaylara birlikte göz atalım.

Avcılar Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Avcılar şehirler arası evden eve nakliye firmamız eşyalarınızı gerekli teknolojilerle ve ekipmanlarla kusursuzca taşımaktadır. Eşyalarınız kusursuz şekilde paketleyip uzman ekip arkadaşlarımız tarafından mobilya ve beyaz eşyalarınızı sökmekte ve yeni evinize ulaştırıp kurulumlarını yapmaktayız. Yeni evinizde, tıpkı eski evinizdeki gibi eşyalarınızı dizmekte ve aynı hale getirmekteyiz. Çalışanlarımızın uzman kişilerden oluşması ve kusursuz müşteri politikamız ile taşınma sürecinin sorunsuz olarak ilerlemesini sağlıyoruz.

Avcılar şehirler arası nakliye firmaları arasın profesyonel hizmet gösteren firmamız şehrin tüm bölgelerinde ve şehirler dışı evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

avcılar sehirler arasi nakliyat

Avcılar Şehirler Arası Nakliye Süreci

Taşınmak mı istiyorsunuz? Avcılarda faliyet gösteren nakliyat firmamız sizin için en güvenilir tercihler
arasındadır. Bize ulaşım sağladığınız taktirde müşteri hizmetlerimiz sizinle özel olarak
ilgilenmektedirler. Eşyalarınızın miktarı gerekirse fotoğrafları, ulaşım sağlanacak mesafe ve taşıma
yapılacak katın bilgisi sizden alınır. Bu bilgilere dayanılarak oluşturulan ekipmanlarımız ve nitelikli
elemanlarımız belirlendikten sonra size fiyat teklifi sunulur.
Verilen teklifi kabul ettiğiniz takdirde müşteri hizmetlerimiz sizden bir tarih talep eder ve o gün için
randevunuz oluşturulur. Randevunun oluşturulduğu tarihte uygun aracımız ve uzman ekip
arkadaşlarımızla beraber eşyalarınızı söküp zarar görmeyeceği şekilde paketlemekteyiz. Avcılar şehirler arası eşya taşımada büyük bir özen ve dikkatle araca yüklenen eşyalarınız yeni evinize ulaştığında aynı özel ve dikkatle evinize
çıkartılır. İsteğiniz dahilinde çalışan arkadaşlarımız eşyalarınızın dizilimini yapar. Tamamen müşteri
memnuniyeti üzerinde çalışan firmamız eşyalarınızın paketlerini özenle açarak kurulumlarını yapar.
İşimize verdiğimiz önemde kaynaklı Avcılar bölgesinin en iyi nakliye firmalarından biriyiz.

Avcılar Şehir dışı Nakliyat’ta Farkımız Nedir?

Avcılar bölgesinde kurumsallaşmış Avcılar şehirler arası lojistik firmasıyız. Firmamız politikası gereği tamamen uzman ekipler dahilinde çalışmaktayız.
• Ekip arkadaşlarımızın tarafından büyük bir özenle paketlenmektedir.
• Mobilyalarınızın sökülmesi ve ardından kurulumu bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız
tarafından yapılmaktadır.
• Taşınacak eşyaların miktarına uygun araçlar ile hizmet vermekteyiz.
• Firmamıza 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.
• Çalışanlarımız nitelikli işini ciddiye alan kişilerdir.
• Nakliye için gerekli teknoloji ve ekipmanı sağlamaktayız.

Avcılar şehirler arası taşımacılık firması olarak yukarıda yazdığım tüm prensipleri harfi harfine uygulamaktayız. Ve bu prensiplere işin başından sonuna kadar sadık kalmaktayız.

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Avcılar şehirler arası nakliyat fiyatlarımız sabit değildir. Size sunacağımız teklifleri belirleyen birkaç madde bulunmaktadır. Bunlardan bazılar; taşınılacak olan mesafe, eşya miktarı ( buna bağlı olarak araç boyutu hesaplanır), eşyaların alındığı ve taşındığı katların yüksekliği ve binanın asansör durumu. Bunlara göre değişiklik
gösteren Avcılar şehirler arası nakliyat ücretleri listemizi sizin için en uygun fiyatları belirleyerek size sunmaktadır. Avcılar şehirler arası evden eve nakliye ücretiniz belirlendikten sonrasında sizden hiçbir konuda (şoför veya benzin) ek ücret talep edilmemektedir. Avcılar şehir dışı ev taşıma hizmetinde işin başında sözleşme yapılır ve bu sözleşmeye sadık kalınır.

Hizmete Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın