Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar eşya depolama hizmeti ne mi ihtiyacınız var?

Evinizdeki eşyalar çok fazla ve bu yüzden de onları saklayabilecek fazladan yeriniz yok mu?

Belki de eşyalarınızın bulunduğu bölgede tamirat/tadilat işleri yapacaksınız ve bu işler tamamlanana kadar da eşyalarınızı geçici olarak başka bir yerde depolamanız gerekiyor. Sebebiniz her ne olursa olsun, fazlalık olan ya da sıklıkla kullanmadığınız eşyaları saklamak için yeterli alanınız yok ve geçici olarak da olsa bu eşyaları saklamak zorunda iseniz Hünkar Nakliyat profesyonel olarak sizlere avcılar kiralık eşya deposu hizmeti sunmakta. Avcılar eşya depolama ücretleri en uygun fiyatlar ile!

Avcılar Eşya Depolama Hizmetinin Detayları

Avcılar eşya depolama hizmetinde her müşterimiz için kendine ayrılmış özel bir odası bulunmaktadır. Küçük, orta ve büyük olarak odalar büyüklüğüne göre üç sınıfa ayrılmıştır. İhtiyacınıza uygun büyüklükteki odalarımızı aylık olarak kiralamaları yapabilirsiniz. Firmamız ile çalışarak eşya ambalajlama, sökme & takma, taşıma gibi işlemlerini de ekibimize bırakabilirsiniz. Avcılar kiralık eşya deposunda odanıza istediğiniz zaman yeni eşya ekleyebilir, çıkarabilirsiniz.

avcılar eşya depolama

 

Son derece güvenli olan depolarımız, 7/24 vardiyalı biçimde çalışan güvenlik personelimiz sayesinde sürekli bir biçimde korunmakta ve denetlenmektedir. Küf, nem, rutubet gibi kötü koşullara karşı tüm önlemler alınmıştır.

Bunun haricinde, teknolojik olarak pek çok ek güvenlik yönteminden de yararlanmaktayız. Yüksek güvenlikli kamera ve kilit sistemlerimiz sayesinde, bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın üstünden bir an bile olsa gözümüzü ayırmıyoruz. Aynı zamanda da; depolarımızda, olası bir yangın veya su baskını gibi felaketlere karşı önlem olması için bu tür durumları algılayarak hem bize haber verecek hem de duruma anında müdahale etmemizi sağlayacak sensörlerimiz ve sistemlerimiz vardır.

Avcılar Kiralık Eşya Deposu

Avcılar eşya depolama faaliyeti gösteren firmalar arasında öne çıkan firmamız için; diğer ilkelerimizde de olduğu kadar, güvenliğe de büyük önem veriyoruz. Tüm eşyalarınız depolarımızda sigortalı olarak muhafaza ediyoruz. Ve bu önemi de, eşyalarınızı depoladığımız merkezlerimizde aldığımız pek çok önlem sayesinde siz müşterilerimize gösteriyoruz…

Bu ve daha bunun gibi pek çok önlemimiz sayesinde; bu alanda faaliyet gösteren pek çok firmaya nazaran, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını sorunsuzca ve memnun edici bir biçimde karşılayabilmek açısından avantajlı bir konumdayız. Siz müşterilerimiz de bunu göz önünde bulundurarak, depolama ihtiyaçlarınızın etkili ve memnun edici bir biçimde karşılanması için pek çok avantajlı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Siz müşterilerimizin bizi seçmesi halinde; her türlü ev veya ofis eşyalarınızın depolamasını, şehrin farklı noktalarında mevcut olan depolama merkezinde yapmaktayız. Sizin için en uygun konumdaki depolama merkezini seçerek, eşyalarınızın güvenle ve büyük özen gösterilerek depolanmalarını sağlayabilirsiniz. İsterseniz, bu işlem öncesinde firmamız ile irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kaliteye ve eşyalarınızın güvenliğine verdiğimiz önemden ötürü, eşyalarınızın daha kaliteli ve güvenli (zarar görmemesi için) bir şekilde depolanması için bu işlem öncesinde eşyalarınızın niteliğine göre farklı şekillerde paketlenmeleri de sağlanacaktır.

Yine aynı sebepten ötürü; eşyalarınızın güvenliği söz konusu olunca, tam garantili bir hizmet sunmak istiyoruz ve bunun için de depoladığımız eşyalar için sigortalama yapıyoruz. Bu; eşyalarınızın herhangi bir sebepten ötürü zarar görmesi gibi bir durumda, eşyalarınızın maddi anlamda tam karşılığını alacağınız anlamına gelmektedir. Eşyalarınızın niteliğine ve miktarına göre firmamız bünyesinde çeşitli türde ve fiyatta sigortalama hizmeti mevcuttur.
Eşyalarınızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde depolanması söz konusu olunca mutlaka yararlanmanızı önerdiğimiz bu hizmetimiz hakkında kafanızda soru işaretleri oluşması durumunda; sitemizdeki iletişim bilgileri vasıtasıyla, firmamız ile bağlantıya geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bize emanet ettiğiniz eşyaların kaliteli bir şekilde depolanması söz konusu olunca dikkat ettiğimiz bir başka ilke de; depoladığımız eşyaların, hijyenik koşullarda ve ortamlarda depolanmasıdır. Depolama merkezlerimizin tamamı, hem hızlı hem de güvenli bir şekilde düzenli olarak temizlenmekle beraber, aynı zamanda da ilaçlanmaktadır. Gönlünüz rahat olsun.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatları

Avcılar kiralık eşya deposu alanın da faaliyet gösteren firmamızın fiyatlandırması, seçeceğiniz odanın büyüklüğü ve firmamızdan istediğiniz hizmetlerin çeşidine göre (örneğin depolanacak eşyalarınızın taşınması, paketlenmesi gibi) değişiklik göstermektedir. Ama hiç tereddüt etmeyin; üstün kalitede hizmet anlayışımızla size sunduğumuz hizmetlerin fiyatları, piyasadaki en uygun fiyatlar arasındadır.
Firmamız olarak; herhangi bir eşya depolama ihtiyacı için bizi seçmeniz halinde, yapılacak işlemlerin üstün kalitesi ve fiyatlarımızdan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet deneyimi sunmaya verdiğimiz büyük önem sayesinde; bunu siz müşterilerimize sağlayabilmek adına, sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere anında ulaşmanıza ve taleplerinizi sunmanızı sağlayacak bir iletişim sistemimiz var. Aynı zamanda da hizmetlerimiz söz konusu olduğunda merak ettiklerinizi bize sorabilir ve daha detaylı bir bilgi alarak, firmamızın sizin eşyalarınızı güvenle depolayacağı konusunda gönlünüzü ferahlatabilirsiniz.

Hizmete Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın