Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz.
  • DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0553 766 03 76

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat – Esya Tasima

Hünkar Nakliyat olarak 2004 yılından bu yana Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında daima müşteri memnuniyetini esas alarak ev taşımacılığı, parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi hizmetler veriyoruz.

Küçükçekmece nakliyecileri arasında Türkiye’nin her yerine Şehiriçi ve şehirler arası farketmezsizin hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz Küçükçekmece evden eve taşımacılık fiyatlarında en uygunu olma garantisi taşımaktadır. Üstelik bu hizmetlerimizi kalite prensibinde, ücretsiz sigortalama ve en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanına gönderileriniz bize emanet

2004 yılından bu yana Küçükçekmece nakliyecileri arasında en uygun fiyatlarla, profesyonellik prensibinde bir çok müşterimizin eşya taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Küçükçekmece nakliye firmalarından farklı olarak olarak müşteri memnuniyetini ve kaliteliyi prensip edindik.

Küçükçekmece evden eve taşımacılıkta konusunda uzman bir ekiple tüm eşyalarınızı paketleyerek koruma altına alıyor, sökülmesi gereken mobilyalarınızın söküm işlemlerini gerçekleştiriyor, yeni evinizde sizin isteğiniz doğrultusunda kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. İsterseniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda istediğiniz tarihe kadar saklıyor, muhafaza ediyoruz.

Hizmetleri profesyonel bir şekilde işin hakkını vererek, isteyerek gerçekleştiriyoruz. Küçükçekmece nakliye şirketi Hünkar Nakliyat, eşyalarınızı koruma altına alarak ambalajlıyor, ücretsiz sigortalama hizmetiyle taşıyoruz.

Küçükçekmece evden eve nakliye fiyatlarını belirlemede ki temel niteliklerimiz;

Eşyanın gideceği mesafe, eşyanın alındığı götürüldüğü yerdeki kat yüksekliği, eşya sayısı ve ağırlıklarıdır.

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI İÇİN

0553 766 03 76

NUMARALI TELEFONDAN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ

Hünkar Nakliyat

Önce müşteri memnuniyeti!

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET DETAYLARI

Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz

Evinizi ziyaret edebilir, taşıma planınızı beraber profesyonel bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Exper randevusu talep ettiğinizde, çalışanlarımız evinizi ziyaret ederek taşınması gereken eşyalarınız ve haneniz hakkında bilgi sahibi olacak, yapılacak olanlar anlatılacak ve size profesyonel bir planlama sunacaklardır.

Mutfak Eşyalarının, Kıyafetlerin Kolilenmesi

Evden eve nakliye işleminde mutfak eşyalarınız, kıyafetleriniz, salon aksesuarları gibi eşyalarınızın kolilenerek hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Dilerseniz firma bünyemizde çalışan bayan personellerimiz bu gibi eşyalarınızın kolileme ve paketleme işlemini taşınma gününden bir gün öncesinde yaparak, evinizi taşınabilir hale getiriyor. Siz hiç bir şeye karışmıyorsunuz. İhtiyaç olan malzemeleri firmamız tedarik ediyor; eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleme işlemini yaparak, kolilenmesini gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel bir paketleme eşya güvenliği açısından çok önemlidir.

Marangozluk Hizmetimiz ( Söküm ve Tekrar Kurulum )

Sökülüp, kurulması gereken masa, mobilya ve unitelerinizi hiç merak etmeyin. Bu işi profesyonel marangozlarımıza bırakın. Tecrübeli marangozlarımız bu gibi eşyalarınızı sökerek yeni yerlerinde sizin isteğiniz doğrultusunda kurulum işlemlerini gerçekleştiriyor.

Eşya Koruma Hizmetimiz

Eşyalarınız, Hünkar Nakliyat ile emin ellerde..

Taşınma sürecinde eşyaların güvenliği dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardandır. Profesyonel çalışanlar ve kaliteli işçilik prensibiyle bu gibi sıkıntıları pek yaşamıyoruz. Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor onları herhangi bir kirlenme ve hasar görme ihtimaline karşı paketleyerek, ambalajlama & koruma işlemlerini yapıyoruz.

Eski Eviniz Nasılsa Yeni Evinizde Aynı Öyle

Eşyalarınız, yeni evinizde sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştiriliyor, sökülmüş olan mobilyalarınızı ve gardroplarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda kurulumlarını yapıyoruz. Yeni evinizde televizyonunuzdan tutunda beyaz eşyalarınıza kadar elektronik eşyalarınız montajlarını da yapıyoruz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Hizmeti ( Kiralık Eşya Deposu)

Eşyalarınızı saklayacağınız bir depoya mı ihtiyacınız var ?

Hünkar Nakliyat, siz dilerseniz eşyalarınızı güvenli, hijyenik depolarımızda saklıyor ve siz ne zaman tekrar isterseniz istediğiniz haneye kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Depolarımız küf, nem, haşere gibi kötü koşullardan tamamen arındırılmış temiz bölgelerde oluşturulmuştur. 7-24 güvenlikli ve kamera sistemi ile takip edilmekte ve eşyalarınız sigortalı olarak saklanmaktadır. Küçükçekmece eşya depolama fiyatlarında en uygunu olma garantisi veriyoruz.

Resimde görülen mobilyalar eşya koruma sistemiyle sarılmıştır

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizle çalışmalıyım?

Küçükçekmece Nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı ve en profesyonel hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamakta & koruma altına almaktayız.. Bu sebepten ötürü Küçükçekmece yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde müşterilerimizin aklına gelen ilk firma olmaktan gurur duyuyoruz. Ve bunu geliştirmek için ekibimizle tüm gücümüzle çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz.

Küçükçekmece evden eve ücretsiz sigortalı nakliye hizmeti sunuyor musunuz?

Müşterimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla Küçükçekmece sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız. Paketlemesini ve ambalajlamasını kendimiz yaptığımız tüm eşyalarınıza garanti vermekteyiz.

Küçükçekmece evden eve taşımacılık fiyatları nasıl belirleniyor?

Küçükçekmece nakliye fiyatları; taşınacak eşyalarınızın miktarı ve ağırlıkları, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve eşyalarınızın gideceği mesafe nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel faktörlerdir. Hünkar Nakliyat’ın sunduğu ücretsiz expertiz hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını, taşınma planınızı size sunar. Sizde, Küçükçekmece ucuz nakliye hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Küçükçekmece evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz mevcut mu?

Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde ihtiyaç halinde Küçükçekmece asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece evden eve nakliyede marangoz hizmetiniz var mı?

Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken mobilyalarınızın kurulumu uzman ekibimizde ki marangozlarımız tarafından yapılmakta, sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilmektedir.

Küçükçekmece ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Küçükçekmece parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığında kamyon ve kamyonet nakliye gibi hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir. Üstelik bu işlemlerinizde iş düzeninizin bozulmaması için daha kalabalık bir ekiple çalışmakta bir an önce işinizi tamamlamaktayız.

Küçükçekmece firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İsteğiniz doğrultusunda ihtiyacınıza uygun kamyon veya kamyonetler ile Küçükçekmece firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İsteğinize uygun liftli, açık kasa, kapalı kasa; 10 teker, 6 teker, kırkayak ve tır gibi geniş araç filomuz da bir çok araç bulunmaktadır..

Küçükçekmece nakliye seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

Küçükçekmece kamyonet nakliye ve kamyon nakliye seçeneği olduğu gibi kiralama hizmetimizde bulunmaktadır.

 

Hünkar Nakliyat - Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması - Ofis ve Eşya Taşımacılığı

Siz isteyin yeter..

Küçükçekmece evden eve nakliye hizmeti

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir yorum bırakın

Fiyat Teklifi Alın