Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz.
  • DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0553 766 03 76

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firmasi ve Taşıma Fiyatları

Esenyurt evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyatlı ev taşıma, eşya taşıma, ofis taşıma, eşya depolama, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin tüm nakliye işlemlerinde yanında olmaktayız.  Öncelikli olarak en iyi kaliteyi ve güvenli taşımacılığı prensip almakta Esenyurt evden eve nakliye fiyatlarını bu şekilde belirlemekteyiz. Yaptığımız işin hakkıyla yapmakta ve sonuna kadar arkasında durmaktayız. Fiyatlarımız ve işçiliğimizde Esenyurt nakliyecileri ve Esenyurt nakliye firmaları arasında daima öncü konumda olmak için daima çabalıyor, kendimizi geliştiriyoruz.

Uzman ekibimiz, profesyonel marangozlarımız ve geniş araç filomuz ile size bir telefon kadar yakınız.

Esenyurt Nakliye Şirketi olarak; İster şehir içi nakliye, ister şehirler arası nakliye Türkiye’nin dört bir yanına  evinizi, eşyalarınızı güvenle taşıyor onları gittikleri yerde eski yerlerinde ki gibi kuruyoruz.

Esenyurt lojistik firmalarından farkımız; profesyonel işçiliğimiz, hızlı teslimatımız, müşterilerimize olan saygımız ve eşyalarınızın güvenliği için sunduğumuz ücretsiz sigortalama gibi bir çok hizmetimizdir.

Evden Eve Nakliye Esenyurt Hizmet Detaylarımız

Esenyurt evden eve taşımacılık işlemlerinde isterseniz evinizi ziyaret ederek yerinde, isterseniz de telefonda; eşyalarınızın ağırlığına ve sayına, gideceği mesafeye, evin kat yüksekliğine ve istediğiniz extra hizmetlere göre uygun bir fiyat belirliyor ve bir planlama oluşturuyoruz. Eşya miktarınıza göre uygun bir araç seçimi ve çalışan sayısı belirleniyor.

Evden eve nakliye ekibimiz taşınma günü ve saatinde evinize gelerek sökülerek taşınması gereken masa, mobilya, gardrop gibi eşyalarınızın söküm işlemlerini gerçekleştiriyor.

Ardından eşyalarınızın herhangi bir kirlenme, çizilme durumu olmaması için mobilya, koltuk, beyaz eşya gibi eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştiriliyor, özenle sarıyoruz.

Sarılan eşyalarınızı ev taşıması için kullandığımız araçlara diziyor ve yeni evinize doğru yola çıkıyoruz. Yeni yerlerine geldiğinde evinizde sizin isteğiniz doğrultusunda dizilip tekrardan kurulum işlemlerini yapıyoruz.

Yeni evlerinizde tıpkı eski evlerinizde olduğu gibi beyaz eşyalarınız, televizyonunuz, mobilyalarınızın kurulumu yapılmakta size sadece eşyalarınızı yerleştirmek kalmaktadır. Gerekirse bu hizmeti de biz yapabiliriz. Belirtmeniz yeterlidir.

Esenyurt Nakliyeci Extra Hizmetlerimiz

Eşyaların Toplanması Kolilenmesi

Evden eve nakliye işinde mutfak eşyaları,  ıvır & zıvır eşyalar, salon aksesuarları gibi kolilemesi gereken eşyalarınızı da biz toplayabiliriz. Bünyemizde çalışan bayan  personeller gerekli tüm malzeme ve ekipmanlar ile taşınma günü öncesinde evinizi ziyaret eder ve tüm bu işlemleri halleder. Eşyalarınız özenle sarılarak kartonlanır. Kıyafetlerinizin ütüsü bozulmaması için özel askılık getirilir.

Esenyurt Eşya Depolama Hizmetine mi ihtiyacınız var ?

 Eşyalarınızı siz istediğiniz müddetçe depolarımızda saklıyor, sahip çıkıyoruz. Siz ne zaman isterseniz, istediğiniz yere getiriyor orada kurulum işlemlerini orada gerçekleştiriyoruz. Depolarımızı merak ediyorsanız; size özel, kapalı alanlarda, 7-24 kamera sistemi ile korunan, küften, nemden korunan güvenli yerlerdedir… Depolarımızda eşyalarınız kayıt altına alınır ve sigortalı şekilde tutulur, aylık olarak ücretlendirilir. 

Duvar Montajı & Avize Montajı & Beyaz Eşya Kurulumu

Ev taşımasında her konuda yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Gerekirse firma bünyemizden elektrikçi ve montajcı isteğinde de bulunabilir; avizelerinizi, duvara monte olması gereken televizyonunuzun da montaj işlemlerini yaptırabilirsiniz. Beyaz eşyalarınız, ankastrelerinizin de kurulumlarını yapıyoruz.

Hünkar Nakliyat - Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması - Ofis ve Eşya Taşımacılığı

Siz isteyin yeter..

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir yorum bırakın

Fiyat Teklifi Alın