Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz.
  • DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0553 766 03 76

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat – Eşya Taşımacılığı

Hünkar Nakliyat, Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak evden eve taşımacılık, yük ve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve eşya depolama işlerinizi hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı olarak yapıyoruz. Büyükçekmece nakliye firmaları arasında müşterimize sunduğumuz marangozluk, ücretsiz expertiz ve ücretsiz sigortalama gibi benzersiz ayrıcalıklar bulunmaktadır.

2005 yılından bu yana bir çok Büyükçekmece nakliye işleminde görev aldık. Yılların verdiği tecrübe ve Hünkar Nakliyat güvencesinde ev taşıma işlerinizi profesyonel ve en uygun fiyatlarla yapmaya talibiz.

Büyükçekmece nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve ücretsiz exper randevusu oluşturmak için bizlere

0553 766 03 76

numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık Hizmet Detaylarımız

Bizimle irtibata geçmeniz doğrultusunda experlerimiz taşınacak olan hanenizi ziyaret ederek size detaylı bir planlama ve uygun fiyat teklifi çalışması yaparlar. Sizin isteğiniz doğrultusunda bir taşınma günü belirlenir.

Belirtilen gün ve saatte Hünkar Nakliyat ekibi hanenizde olur. Ekibimizde marangoz, taşıma personeli ve sizinle muhatap olacak bir yetkili bulunur. Marangoz personeli sökülmesi gereken mobilya, gardrop, masa gibi eşyalarınızın sökümlerini yaparlar. Mobilya, beyaz eşya, koltuklarınız gibi kirlenme, hasar görme ihtimali olan eşyalarınızın paketleme & koruma işlemleri yapılır.

Taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız evden eve kamyonlarımıza özenle taşınır ve araçta dizme işlemleri yapılır. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra yeni evinize doğru yola çıkılır.

Aracımız yeni evinize ulaştığında eşyalarınızın taşıma ve sizin isteğiniz doğrultusunda dizme işlemleri yapılır. Mobilya, gardrop, masa gibi demonte olan eşyalarınızın tekrar montajları yapılır. Beyaz eşyalarınızın, tv’nizin kurulumları yapılır.

Tüm yapılanların işlemlerin kontrollerini yapar, gönül rahatlığıyla ödemenizi yaparsınız. Hünkar Nakliyat güvencesiyle sorunsuz, problemsiz bir şekilde taşınma işiniz tamamlanmış olur.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1 Yorum

  1. Harun yıldız14 Ocak 2019 saat 01:22

    Çok başarılı bir nakliye hizmetiydi çok ama çokkk teşekkür ederim

Bir yorum bırakın

Fiyat Teklifi Alın