Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz.
  • DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0553 766 03 76

Avcılar Evden Eve Nakliyat – Eşya Taşımaciligi

Avcılar evden eve nakliyat firması olarak işlerinizi hızlı, güvenli ve uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Aynı zamanda avcılar parça eşya taşımacılığı, ofis taşıma, fuar nakliyesi, kamyon ve kamyonet kiralama hizmeti sunuyoruz. Avcılar evden eve taşımacılık hizmetini işinde eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız yapmaktadır. Eşyalarınız taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için paketleme & koruma işlemi yapılmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar avcılar nakliyecileri arasında daima kalitenin yüksek olduğu ve en uygunu olma özelliğini taşır.

Avcılar evden eve taşımacılık hizmetimiz için bize 7-24 ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Avcılar Hizmet İçeriğimiz

avcilar evden eve nakliyat firmaları - ofis esya tasima

Sökülmesi gereken eşyalarınız Marangozlarımıza emanet!

Ev taşıma, ofis nakliyesinde olduğu gibi sökülmesi gereken eşyalarınızın olduğu nakliye işlemlerinde profesyonel marangozluk hizmeti vermekteyiz. Mobilya, gardrop, masa ve unite gibi sökülmesi gereken hiç bir eşyanızı sorun etmeyin. Ekibimiz bunların söküm ve kurulum işlemlerini eski yerlerinde olduğu gibi sizin isteğiniz doğrultuda yapacaktır.

 

avcilar evden eve nakliyat fiyatları - esya paketleme

Taşınma esnasında tüm eşyalarınız koruma altında

Eşyalarınızı taşıma esnasında gelebilecek kirlenme ve hasar ihtimaline karşı paketleme işlemlerini yaparak koruma altına alıyoruz. Kullandığımız bir çok malzeme ile eşyalarınız ambalajlanarak taşınmakta oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir.

avcilar evden eve nakliyat - esya depolama hizmeti

Toplama & Kolileme işlemlerini de biz yapabiliriz…

Taşınma esnasında kıyafetler, mutfak eşyaları, salon aksesuarları gibi kolilenerek taşınması gereken eşyalarınızın toplama, kolileme işlemlerini de biz yapabiliriz. İsterseniz taşınma gününüzde aynı gün içerisinde isterseniz taşınma günü öncesi firmamız tarafından gönderilen bayan çalışanlar tarafından eşyalarınızın kolileme işlemleri yapılmaktadır.

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Bir yorum bırakın

Fiyat Teklifi Alın