Bizleri 7 Gün 24 Saat Arayabilirsiniz. 0553 766 03 76

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Hünkar Nakliyat olarak Başakşehir evden eve nakliyat firmaları arasında daima müşteri memnuniyetini esas alarak ofis taşımacılığı, parça eşya nakliyesi, ev taşımacılığı, kamyon ve kamyonet nakliyesi gibi lojistik destek hizmetleri sunuyoruz. Şehiriçi ve şehirler arası farketmez, Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz. Üstelik bu hizmetlerimizi kalite prensibinde ücretsiz sigortalama ve en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanına gönderileriniz bize emanet

Kuruluşumuz olan 2004 yılından bu yana Başakşehir nakliyecileri arasında en uygun fiyatlarla, profesyonellik prensibinde bir çok müşterimizin eşya taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Tüm bu işlemlerde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ve kaliteliyi prensip aldık.

Başakşehir evden eve taşımacılıkta profesyonel bir ekiple tüm eşyalarınızı ambalajlayarak koruma altına alıyor, sökülmesi gereken mobilya, masa, dolap gibi eşyalarınızın söküm işlemlerini gerçekleştiriyor, yeni yerlerinde sizin isteğiniz doğrultusunda kurulumlarını yapıyoruz. Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda istediğiniz tarihe kadar saklıyor, muhafaza altına alıyoruz.

Tüm bu hizmetleri profesyonel bir şekilde işin hakkını vererek yapıyoruz. Başakşehir nakliye firması Hünkar Nakliyat, eşyalarınızı koruma altına alarak ambalajlıyor, ücretsiz sigortalama hizmetiyle taşıyoruz.

Başakşehir evden eve nakliye fiyatlarını belirlemede ki temel nitelikler; eşyanın gideceği mesafe, eşyanın alındığı götürüldüğü yerdeki kat yüksekliği, eşya sayısı ve ağırlık miktarıdır.

BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI VE RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN

0553 766 03 76

NUMARALI TELEFONDAN 7 GÜN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ.

Hünkar Nakliyat için önce müşteri memnuniyeti!

BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET DETAYLARI

Ücretsiz Expertiz

Evinizi ziyaret edebilir, taşıma planınızı beraber profesyonel bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Firmamızdan ön keşif (expert) randevusu talep ettiğinizde, görevlilerimiz evinizi ziyaret ederek taşınması gereken eşyalarınız ve haneniz hakkında bilgi sahibi olacak, yapılacak olanlar anlatılacak ve size profesyonel bir planlama sunacaklardır.

Mutfak Eşyaları, Kıyafetler ve Ivır, Zıvır Eşyaların Kolilenmesi

Mutfak eşyalarınız, kıyafetleriniz, salon aksesuarlarınız ve diğer kolilenmesi gereken eşyalarınız.. Evden eve nakliye işleminde bu gibi eşyalarınızın kolilenerek hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Dilerseniz firma bünyemizde çalışan bayan personellerimiz bu gibi eşyalarınızın kolileme ve paketleme işlemini de yapıyoruz. Siz hiç bir işe karışmıyorsunuz. Tüm gerekli olan malzemeleri firmamız tedarik ediyor; eşyalarınızı özenli bir şekilde sarma işlemini yaparak kolileme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel bir paketleme eşya güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir.

Marangozluk Hizmeti ( Söküm ve Tekrar Kurulum )

Sökülüp, kurulması gereken masa, mobilya ve unitelerinizi hiç dert etmeyin. Bu işi bize bırakın. Tecrübeli marangozlarımız bu gibi eşyalarınızı sökerek yeni yerlerinde sizin isteğiniz doğrultusunda kurulum işlemlerini gerçekleştiriyor.

Eşya Koruma Paketleme Hizmeti

Eşyalarınız, Hünkar Nakliyat ile emin ellerde..

Taşınma sürecinde eşyaların güvenliği dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesidir. Profesyonel çalışanlar ve kaliteli işçilik prensibiyle bu gibi sıkıntıları pek yaşamıyoruz. Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor onları herhangi bir kirlenme ve hasar görme ihtimaline karşı paketleyerek, ambalajlama & koruma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Eski Eviniz Nasılsa Yeni Evinizde Aynı Öyle

Eşyalarınız, yeni evinizde sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştiriliyor, sökülmüş olan mobilyalarınızı ve gardroplarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda kurulumlarını yapıyoruz. Yeni evinizde televizyonunuzdan tutunda beyaz eşyalarınıza kadar elektronik eşyalarınız montajlarını da yapıyoruz.

Taşınma sürecinde profesyonel bir şekilde elimizden gelen ne varsa yapıyor, her daim yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Resimde görülen mobilyalar eşya koruma sistemiyle sarılmıştır

Başakşehir Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizle çalışmalıyım?

Çünkü biz Başakşehir Nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı ve en profesyonel hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamakta & koruma altına almaktayız.. Bu sebepten ötürü Başakşehir yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde müşterilerimizin aklına gelen ilk firma olmaktan gurur duyuyoruz. Ve bunu geliştirmek için ekibimizle tüm gücümüzle çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz…

Başakşehir evden eve ücretsiz sigortalı nakliye hizmeti sunuyor musunuz?

Müşterimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla Başakşehir sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız. Paketlemesini ve ambalajlamasını kendimiz yaptığımız tüm eşyalarınıza garanti vermekteyiz.

Başakşehir evden eve taşımacılık fiyatları nasıl belirleniyor?

Başakşehir nakliye fiyatları; taşınacak eşyalarınızın miktarı ve ağırlıkları, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve eşyalarınızın gideceği mesafe nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel faktörlerdir. Hünkar Nakliyat’ın sunduğu ücretsiz expertiz hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını, taşınma planınızı size sunar. Sizde, Başakşehir ucuz nakliye hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Başakşehir evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz mevcut mu?

Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde ihtiyaç halinde Başakşehir asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Başakşehir evden eve nakliyede marangoz hizmetiniz var mı?

Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken mobilyalarınızın kurulumu profesyonel ekibimizde ki marangozlarımız tarafından yapılmakta, sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilmektedir.

Başakşehir ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Başakşehir parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığında kamyon ve kamyonet nakliye gibi hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir. Üstelik bu işlemlerinizde iş düzeninizin bozulmaması için daha kalabalık bir ekiple çalışmakta bir an önce işinizi tamamlamaktayız.

Başakşehir firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İsteğiniz doğrultusunda ihtiyacınıza uygun kamyon veya kamyonetler ile Başakşehir firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İsteğinize uygun liftli, açık kasa, kapalı kasa; 10 teker, 6 teker, kırkayak ve tır gibi geniş araç filomuz da bir çok araç bulunmaktadır..

Başakşehir nakliye seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu

Başakşehir kamyonet nakliye ve kamyon nakliye seçeneği olduğu gibi kiralama hizmetimizde bulunmaktadır.

Siz isteyin yeter..

Hünkar Nakliyat - Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması - Ofis ve Eşya Taşımacılığı

Hizmete Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Bir yorum bırakın

Hemen Arayın